| PumpkinDoll a întrebat:

De unde pot cumpara postere cu filme Horror? Fara walking dead si astea noi. Vreau postere cu Halloween/Michael Myers, Friday 13th, texas chainsaw massacre si alte filme de genu.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca este mai la indemana sa mergi la magazine de acelea specializate pe poze digitale, editari foto-video, cele care fac coalante auto si nu numai la comanda.
Te duci cu posterul pe care il gasesti pe net pe un stick, dvd de ex. si le spui ce masura sa il faca si vezi pe ce tip de foaie pot sa ti-l scoata. Cu siguranta iti faci asa cate postere vrei happy