| WyvernSky a întrebat:

Dece oamenii uneori mint, numai ca sa te raneasca? A inteles ca este omenesc, dar chiar si asa?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Unii oameni se cred populari si mai interesanti daca mint sau daca fac un rau cuiva (sau daca injura).

Minciuna e foarte la moda in anul 2011! Probabil de aceea. Multi cred ca daca zic o minciuna mica nu e nimic, dar mai tarziu vor face o greseala mare si vor regreta in unele cazuri.

Toate aceste fapte pe care le fac (adica daca mint) se vor intoarce in potriva lor mai tarziu(mai ales daca au facut rau cuiva mintindu-l sau mintind-o).

Sper ca m-ai intelessmug