| maya a întrebat:

Este posibil ca atunci cand iti cresc sanii sa te doara sfarcurile?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pe unele fete le dor worried

| SweetCandy a răspuns:

Pai km da...big grin
multa sanatate!

| pisoias a răspuns:

Categoric.

| planningmanager a răspuns:

Da, e posibil.

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Dap, e posibil:*

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Este posibilwinkingDepinde de fiecare fata happyPe unele le dor, pe altele nu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal! Majoritatea fetelor, cand le cresc sanii le dor si sfarcurile deoarece si acesta se dezvolta.

| frumusikaubita_7133 a răspuns:

Da ...PE unele da Dar pe unele nu...cum ar fi...pe mine m-a durut...si inca ma doarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred... mi-e nu mi se intampla asa. pe mine ma doare intregul san atunci cand cresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma dor sanii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.