| SukBin a întrebat:

Exista un baiat pe care il plac dar el nu stie asta. Ce pot face ca el sa stie asta si sa stiu si eu daca ma place?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,fi foarte naturala cu el,nu`i arata prea mult chestia asta,adica arata`i dar foarte putin,el sigur o sa se astepte la mai mult atunci fi indiferenta, daca te place va reactiona si el si chiar va inainta in chestia asta, crede`ma sunt baiat si stiu cum sunt baietii.Pacehappy!

3 răspunsuri:
| Katerinka07 a răspuns:

El fiind baiat comunica cu toti baiethi de prin sc/liceu etc; asa ca uh trebuie sa vb cu cel mai bun prieten al tau(baiat) sh el sa incerce sa vb cu "pers iubita"... dupa ce pretenu'tau se va intelege cat d cat /destul de bine cu "pers iubita "atunci pretenu tau il va putea intreba tot felul de lucruri sh ii poate spune despre tine lui(pers iubita)big grin Sper sa te ajute!

| Apm a răspuns:

Ori ii zici ori mori proasta!

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Pune o prietena sa intrebehee hee...eu asta as facewinking