| Babbe a întrebat:

Funda, cum se numeste melodia aia care danseaza baieti aia la "totul pentru dans "?!

4 răspunsuri:
| andreea2011 a răspuns:

Nu stiu, dar este cantata de selena Gomez, cauta pe internet selena gomez totul pentru dans

| laurentui a răspuns:

Shake it up- We're Right Here asa se numea melodia, daca la asta te referi.

| laurentui a răspuns:

"Shake it up- We're Right Here"asa se numeste melodia, daca la asta te referi?

| laurentui a răspuns:

Shake it up- We're Right Here, asa se numeste melodia, daca la asta te referi?