| yinna a întrebat:

Heii TPU sunt in clasa a 8-a vine banchetul si sunt slabaaa de aceea vreau o rochie care sa imi acopere umerii deci sa nu fie gen corset si sa nu fie foarte mulata.Imi dati niste variante. FUnda pentru cea mai buna alegere si vot la totilove struck

Răspuns Câştigător
| Laurixu a răspuns:

In primul rand sa nu porti negru pentru ca negrul subtiaza sh din moment ce esti slabutsa s.ar remarca sh mai mult:d sa porti culori vii.cat mai colorate sh sa te simti bine in ceea ce prti:d:* pupiqqi:*

1 răspuns:
| 84738493 a răspuns:

Pai,scrie pe google:rochii frumoase si apasa pe primul site sunt multe si frumy!