| Mihutza_2723 a întrebat:

Hey!happy
am si eu o problema, pe 14 aprilie este ziua unei prietene, dar si-o face sambata...
eu nu am idee cu ce sa ma imbrac o rochie as vrea dar n-am idei... vreau ceva scurthappy... asaaaa si coafuri pentru mine ca n-am nicio idee, si make up happy
daca mai puteti sa-mi dati idei de un cadou ( ea face 18 ani )
deci va rog fruuumoooooossspraying
fundahappy

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Pai in primul rand te poti imbraca intr-o rochita asa mai colorata cu culori de primavara sau cu o fustita si un top simpatic la par til poti ondula tapa sau indrepta sa il prinzi in coada ceva mai simplu nu pompos crede-ma nu vei avea nevoie
cadou ii poti lua ceva care sti ca isi doreste foarte mult sau de ex ii poti lua ca sa ii ramana amintire de la tine un inel de argint este vreo 20-30 de lei si ceva de imbracat sau un parfum sau farduri sau o geanta asa mai misto sau un set de bijuteri mai deosebit