| Katherin a întrebat:

Hey buna unde as putea gasi un site bun de cumparat carti de orice tip va roooog am nevoie doresc sa cumpar Jurnalele Vampirilor volumul 4

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| mymary a răspuns:

Hey! Incearca pe http://www.grupulcorint.ro/magazin/. Sau, jurnalele vampirilor 4 poti sa le iei din Kaufland, depinde in ce oras esti. La mine, in Hunedoara, este. Sau la o librarie unde poti comanda :>

| sweetie98 a răspuns:

Rao.ro libraria.ro corint.ro edituratrei.ro...

| AlexyLuvvU a răspuns:

Www.ledabooks.ro eu de acolo mi-am cumparat orice carte am vrut si n-am avut nicio problema :)