| FinettiMlk a întrebat:

Heybatting eyelashes deci am web ` A4 Tech :d. Si nu gases cd. u sad dati`mi please puppy dog eyes un link cu un pogram sa-l descarc. ca sa imi mearga webu happy. Va luogpuppy dog eyes. si daca gasiti sa mearga :* big hug multumescclove struck Dau funditsaaaaaaa! love struck

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Intra pe www.a4tech.com si cauta acolo modelul tau de webcam. Dupa ce il gasesti o sa ai si optiunea de a descarca driver-ul pentru el si eventual un program. Cu cele doua o sa mearga totul ca pe roate.