| Satisfaction a întrebat:

Hey...stiti ca la sfarsitul clasei a VIII-a sau a XII-a se fac albume! Intrebarile mele sunt pentru cei care sunt in clasele astea:
1. Cat costa albumul pe care vi l-ati ales?
2. De ce v-ati ales atat de scump/ieftin?
3. Ati facut deja pozele?
4. Primiti si cadouri la album?

Acum sa raspund si eu : 1. 125 lei (1250 lei vechi) 2. Era si mai scump dar am ales pentru posibilitatile tuturor din clasa 3. N-am facut pozele... o sa le facem dupa Pasti 4. Fiecare primeste poster, CD cu toate pozele, poze mici pentru diploma/carnet de elev etc si album cadou pentru diriginta!

3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

La noi a costat 50 ron. si include si 6 poze tip buletin pe langa acest album.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

35 lei:p un poster ca noi,o poza medie,28 poze mikute sa impartym la ceilalty(ca sa le lipim in album)2 ii ffff rentabil3 nu 4 da cred

| madycumada a răspuns:

50 lei albumul + o poza mare, 8 poze de mici, CD cu toate pozele si am facut deja pozele.