| timewaster a întrebat:

Hey TPU.
Ma gandeam la ce freza sa ma decid. Am par mediu, vedeti in primele 2 poze atasate in text.
http://img220.imageshack.us/i/img1899w.jpg/
http://img211.imageshack.us/i/img1900s.jpg/

Ma gandeam sa il las sa mai creasca si sa il dau cu ceara sa il fac un pic "messy". am atasat poza cu un exemplu.
http://3.bp.blogspot.com/......style3.jpg
scuzati pozele de " abia-m-am-trazit"

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Ar arata suuuppperrr dragut, dar cred ca pentru freza asta ai nevoie si de o placa. Ceara doar la varfuri si fixativ pe restul'. Bafta!:*

4 răspunsuri:
| HySpear a răspuns:

thinking cred ca ti-ar sta cu parul mai lung...
Succes!

| CristineDelaruss a răspuns:

Dadada=p~.
lasati'l.
deja fug dupa tinerolling on the floor.

| ChristineW a răspuns:

De accord dar asta constituie mult munca

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Sincer dupa parerea mea trebuie sa-ti alegi o tunsoare care se potriveste cu personalitatea ta (ceea ce si probabil s-a si intamplat cand te-ai gandit la asta) dar trebuie sa tii cont si de forma fetei, adica si de cum iti sta cel mai bine. unele tunsori arata extrem de bine pe altii dar atunci cand te tunzi si tu la fel observi ca ai facut o mare greseala si vei regreta. gandeste-te bine inainte sa-ti faci o tunsoare ca aia, pentru ca, din punctul meu de vedere, nu te prea avantajeaza. dar ce stiu eu? nu sunt experta. ( nu o lua in nume de rau doar mi-am dat cu parerea happy ). succes in alegerea frezei potrivite iar daca tu simti ca asa e mai bine sa te tunzi, go on.