| Pustoaica96 a întrebat:

ma puteti ajuta sa gasesc un hotel dragut pentru vacanta de vara.5 stele daca sa poate si as vrea in Turcia sau Cipru. Vreau sa fie distractiv, plin de activitati si frumos(anul asta nu am nici o inspiratie unde sa merg). Daca se poate sa dati exemple de hoteluri care sa nu depaseasca 1500-2000 de euro pe 9-10 zilebig grin asa ca accept si sugestii de hoteluri de 4 >steleVa rog sa-mi faceti vara de neuitat cu sugestiile voastre de hoteluri.happy. Chiar daca categoria nu vi se pare potrivita am pus-o pentru adolescentii de varsta mea care au fost la hoteluri frumoase vara si in care s-au distrat

1 răspuns:
| dianaandra1467 a răspuns:

Draga mea,
Sunt atâtea Hoteluri de 3, 4 și 5 stele în Turcia : )
Nu poți să îți alegi tu unul?
Mulți au procedat ca tine...Și au sfârșit intr-un Hotel c-am nasol...
Dacă îți spunem noi, nu o să știi pe ce stradă.Ce șosea...etc.
Alegeți tu unul Favorit!
Ăsta este doar un Sfat al meu...Mai frumos este ce îți alegi tu, decât ceilalți. Chiar dacă nu știi unde, când...Cauți informații.Și credemă, alegerea ta e cea mai importantă : )
SUCCES!