| wimpyannya a întrebat:

:X:X:X Eu termin generala si ma gandesc sa urmez un liceu economic pe profil Economie. Mie imi iese media 5-8 in jur de 9.57, dar acum depinde de examenele de sfarsit de an. Asa ca am si eu neboie de cateva sfaturi. Ce parere aveti despre Colegiul Economic Virgil Madgearu sau de Kretzulescu?

2 răspunsuri:
| wimpyannya explică:

Am specificat ca am medie de 9.57 si in madgearu se intra cu 8.63

| SiMpLy a răspuns:

Madgearu si Kretzulescu sunt licee bune, dar iti trebuie medie buna...Iti recomand si Colegiul Econimic A.D. Xenopol si Colegiul Economic Hermes!