| Lavinia20 a întrebat:

Heylove struck As vrea si eu un program un de sa pot baga o melodie nu neaparat negativul acesteia si sa ma inregistrez cantand. Dar vocea sa nu mi se modifice ca atunci cand te inregistrezi cu telefonul... Idei ceva?
Fundalove struck:*

1 răspuns:
| Nam a răspuns:

Stiu unul, daca vrei decat vocea sa iti inregistrezi foloseste Jet audio 7 e free! Daca vrei Beatul unei melodii + voce foloseste Virtual Dj si asta e tot free! Sper ca te-am ajutat big grin Funda? tongue