| eusicumine98 a întrebat:

Hristos a inviat! Mai intai vreau sa va urez un Paste fericit! Am o cerere pentru baiati si doaresc raspunsuri cat mai ample. Spuneti-mi lucruri despre baiati pe care fetele nu le stiu. De ex cineva a zis ca baietii vorbesc mai mult despre fete decat vorbesc fetele despre baieti? E adevarat dar nu gen "mama ce buna e aia!" sau "wow ce fund are cealalta!". Vreau si altfel astfel de exemple. Dau funda. :X

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca tine de la persoana la persoana...
Unii baieti vorbesc mai mult de subiectele astea, decat de altele!
Pe altii nu prea ii intereseaza...etc
Nu poti sa ne bagi pe toti in aceeasi oala...fiecare gandeste diferit fata de celalalt
Oricum... fata de fete, baietii sunt mai usor de inteles :
http://www.motifake.com/......527285.jpg