| bublegum a întrebat:

Imi dati va rog niste piese faine :X.nu neaparat cele mai noi tongue
mi-ar placea daca ar fi pop, r'n'b, manele, clubing(sorry daca nu ii bine scris laughing )
... si chiar si gen ca piesa de la fergie-beautiful dangeroustongue

si totusi. ce gen ii piesa de la fergie-beautiful dangerous... laughing

ca uni zic ca ii rock alti ca ii poplaughing

deci ii pana la urma tongue
dau funda pentru cele mai bune piese :X ( si raspunsul la intr a 2-a)

2 răspunsuri:
| nicy a răspuns:

Chris Brown & Tyga feat Kevin McCall - Deuces]Drake Feat. T. I. & Swizz Beatz - Fancy]Far East Movement - Like A G6]Flo Rida[Feat. Nelly Furtado] - Jump]Kanye West Ft. Dwele - Power...]Lil Wanye - Bill Gates...]Lyfe Jennings -- Statistics.]Marques Houston - Pulling On Her Hair (Feat. Rick Ross.]Nicki Minaj - Right Through Me]Nicki Minaj - Your Love]Omarion - Speedin] Robin Thicke Feat. Snoop Dogg - It's In The Mornin ( 2oo9 )[]
13 Sean Kingston Feat. Nicki Minaj - Letting Go (Dutty Love)
14 T. I.(Ft. Keri Hilson) - Got Your Back
15 Teairra Mari - Sponsor (feat. Gucci Mane & Soulja Boy)
16 The-Dream - Love King Remix Feat. Jeezy
17 Bobby Brackins - I'm Ready feat Marc Griffin
18 Bobby Brackins - 143 I Love You feat. Ray J
19 Mario - Crying Out For Me feat. Lil' Wayne
20 Mya - My Love Is Like Wo] piesa care zici u [Fergie]este rock.:*

| music4ever a răspuns:

CHRIS KAESER - Who's in the house
I Like To Move It (Electro Remix)
Kelis-Milkshake(club electro mix)
Kid Cudi - Day n Night (Electro Remix)
Eddy Wata - I like the way
DJ Ruslan Nigmatullin Remix- Robertino Loretti - Jamaika
Dj Dark feat. Sonny Flame - Jump UP ( NEW SINGLE )
Erick E - Beat Is Rockin
Fatboy Slim - Star 69
Patric McFly - Teenage Dirthouse (DJs From Mars Remix)
Dj Antoine - Work your pussy
CHAPA C --- YA NO QUIERO

sper ca te-am ajutat:X:X:

La multi Ani!:*