| Deniiiiiiiiiiiiii a întrebat:

In curand e serbarea scolii. iar eu cu o colega vrem sa facem ceva dar nu stim asa... datine cateva sfaturi.niste colajuri. spuneti... fundat +vothappydar repede :X

Răspuns Câştigător
| ruby_9566 a răspuns:

Eu as spune sa faceti un dans.Am facut si eu cu o colega si profesorii au fost incantati. Funda?

1 răspuns:
| MaryyraM a răspuns:

1.faceti un powerpoint despre scoala vostra.asa.cu istoric
2. faceti un,, discurs" sau un referat depre scoala.
3. faceti felicitari...(daca puteti quilling-iese super)
4. faceti niste...cum le zice...asa.panori cu imagini din scoala
5. faceti un proiect cu clasificare a profesorilor( prin voturi), iar profu cu loc 1 primeste o cutie de bomboane si florihappy
sper ca te-am ajutat.bafta!