| AngelAnime11 a întrebat:

In curand un prieten implineste 19 ani ce as putea sa-i iau cadou?

5 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Pai mai multe, in functie si de tine. Un tricou cu un mesaj funny, un ceas, o bratara haioasa, seturi din acelea parfum spray etc.

| iuliaGirl11 a răspuns:

Depinde daca e baiat ar fi potrivit:
- stiu si eu o carte
- un tricou dragut
-niste pantloni draguti
si niste bomboane asta asi lua eu una din astea sau mai multe big grin

si daca e fata:
-make-up
-haine
- accesori
-accesori de par
-carti
Toate Aceastea sunt potrivitee

Funda? 8-)

| Aiureeaaa a răspuns:

Pai poti sa ii iei o bluza un tricou orice
daca nu ii sti marimea poti sa ii iei ceva care sa reprezinte hobby-ullui daca are (de ex daca joaca fotbal niste apratori o minge eu stiulaughing )

poti sa ii iei bilete la super bingo metropolisrolling on the floor
sau niste berelaughing

hy ca gasesti uhtongue

bft:*

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu el, cu formatia preferata sau sigla echipei preferate si fa-i ceva personalizat. O cana, un puzzle, o perna sau un ceas il vor incanta cu siguranta.
Uite aici: www.epersonalizari.ro