| unknownboy a întrebat:

Intrebare de **** : Merita sa traiesti viata asta de ****? Adica persoanele ce le iubesti cel mai mult si le ai aproape se duc...pe motiv ca cica tu esti vinovatu...stai si te uiti pe geam ca prostu si te gandesti ca nu ai nicio vina ca traiesti in ****. Life sucks.

5 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Man...toate trec, stai chill! Toate se intampla cu un rost, si mie mi s-a intamplat de multe ori sa gandesc asa!

| simona_3709 a răspuns:

Sti deja parerea mea. dont worry just be happy kid

| Cineva_5088 a răspuns:

Viata merita sa o traiesti indiferent de " deceptiile" peste care trebuie sa treci.Referitor la persoanele pe care le iubesti.ele se duc de cele mai multe ori dintr-un motiv, gandeste-te daca nu ai gresit si tu cu ceva! In general noi oamenii prin natura noastra cautam mereu vinovati, stai linistit ca e ceva normal :d totusi exista mereu o explicatie pentru toate si toate se intampla cu un motiv happy.Cu toate astea, viata merge mai departe.

| DeXxa a răspuns:

Life must go on!
rolling on the floor
Sau nu!

| LauraMarshall a răspuns:

Toate se intampla din vina ta.thumbs up. Aaaa si vad ca o cunosti pe Simona de sti parerea eisad. Trist nu infidelule?