| dudy2204 a întrebat:

Jackjones.com Stie cineva daca as putea sa comand de pe acest site? Daca e cineva care stie cum se procedeaza si care imi poate oferi cateva informatii il rog sa ma ajute. Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| atoatestiitoarea a răspuns:

Pentru a comanda ai nevoie sa dispui de card VIsa Master card sau cel mai bine de un cont la PayPal, foarte folosit in lume si accesibil si românilor de foarte putin timp
S-ar putea totusi ca pretul la transport sa fie cam ridicat
De asemenea trebuie sa fii sigur (a) de talie ca de trimis inapoi e si mai scump
Daca ai pe cineva in Franta il poate trimite prin Atlassib cu numai 15 euroi 10 kg. Eu folosesc adesea

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum vezi nu livreaza in Romania

http://jackjones.com/......GB,pg.html