| claudiuflorin a întrebat:

La multi ani Alexandru Papadopol! La multi ani! Sanatate iubire si Dumnezeu sa te binecuvanteze! Azi 5 aprilie e ziua lui...mai e putin si trece ziua, as fi fericit daca m-ar invita la ziua lui. oare merit sa ajung pana acolo? il simpatizez foarte mult imi este prieten! Nu l-am cunoscut, dar vreau sa-l cunosc! E foarte bun ca actor!

Răspuns Câştigător
| deennutzza a răspuns:

Pai cum iti este prieten daca nu il cunosti si el nu te cunoaste?

1 răspuns:
| claudiuflorin explică:

Nu ma cunoaste dar vreau sa-l cunosc... mi-ar parea rau daca nu as putea...