| Noname_4977 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine.Pana de curand eram hotarat sa merg la Reghin sa imi iau o chitara noua. Dar acum am ceva indoieli pentru ca multi spun ca nu sunt asa bune.In plus m-am uitat pe site-ul hora si nu am vazut care sa imi placa asa mult, ca aspect ma refer.Desi aspectul conteaza mai putin decat calitatea sunetului as vrea sa le aiba pe amandoua.Nu stiu cum e la magazin. Poate sunt mai multe si am de unde sa imi aleg.
In oras e un singur magazin de instrumente care aduce chitari Tenson ca de altfel si cea pe care o am e tot de aici.Aici am vazut care sa imi placa intr-o oarecare masura dar mi se par si putin prea scumpe pentru ce calitate e in ele.

Ce sa fac? Un sfat cat de mic e important daca puteti sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Arisz a răspuns:

Http://www.instrumag.ro/......ct274.html
Alegeti de aicia... sper ca iti va fi de folos.:D
Funda?:D? X:?