| xtembix a întrebat:

Nu stiu ce sa fac.inainte modificam pozele cu photoshop, photoscape, dar acum am inceput sa nu le mai modific, si nu stiu ce sa fac. Voua va plac mai mult pozele modificate sau cele nemodificate [originale], adica intr-un fel as vrea sa le modific deoarece stiu sa modific poze, lucrez foarte bine in photoshop, dar ma tem ca unora nu le va placea, poate par falsa sau ceva de genu`.
Pls. vreau un raspuns bun care sa ma indrume laughing big grin

1 răspuns:
| Dienutza_8335 a răspuns:

In primul rand nu ar trebui sa asculti ce zic altii
ceea ce faci este pentru ca iti place nu pentru ca zic unii
si in al doilea rand daca sti sa modifiki poti sa incerci sa fii din ce in ce mai buna pentru a ajunge la inimile celorlalti