| Iulian567 a întrebat:

O întrebare pentru baieti:voi va epilați în zona pubiana?
(Eu unul nu )

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Numai ''fetincaii'' si gay-i isi epileaza zona pubiana. laughing

| Iulian567 explică (pentru corbulalbrosu):

Adevarat????

| Drimmero a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mosule, eu stiu ca de la o varsta o iei randeaua dar totusi, nici in halul asta. Nu suntem maimute sa stam cu jungla leilor. Ai ajuns tu la concluzia ca cei care se rad in zona pubiana sunt gay, ba esti nebun

| Green66 a răspuns (pentru Drimmero):

Ești la categoria unde Bebe Sexologul e șeful, mai nou văd că are apucături de Dana Budeanustraight face

| Drimmero a răspuns (pentru Green66):

A trait vremurile comunismului, se intelege.

30 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eww și eu care credeam că toată lumea știe că e de bun simț să te faci acolo. Doamne ferește să nu dau de unu din voi vreodată

| MValentin a răspuns (pentru Adry05):

rolling on the floor) userii TPU 2021

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o problema, este bine sa stie dinainte, ca sa fie pregatit happy

| NotNamed a răspuns (pentru Violleta2022):

Logic. Sa faci sex cu ditamai maciulaia mi se pare o lipsa de respect fata de mine ca barbat dar pai pentru persoana din fata ta. Oricum good point asta cu prezervativul la oral, mersi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru NotNamed):

Nu-i vorba de nici un respect aici, doar daca esti imputit, fiindca parul are rolul lui. Oamenii de amii de ani au avut par la publis, subrat, in cap, pe fata si nu au fugit unii de altii ca-i lipsa de respect. Este prost inteleasa asta!
Epilarea pubiana a aparut de cand curentul lesbianismului si gay-ilor a luat amploare, fiindca intr-un cuplu normal, sexul este nromal, fara sa renunti la pilozitati, desii toata lumea reduce din cantitate, cu lama, cu foarfeca cu un aparat electric, ca se gasesc.
Nu-i normal sa nu ai par pubian, pentru ca are rolul lui de protectie si nu-i normal sa nu te speli zilnic pe organele genitale, fiindca secretiile lor, impreuna cu urina sunt dezgustatoare si urat mirositoare.
Asta este lipsa de respect: nespalarea, mirosurile, nu parul.

| Drimmero a răspuns:

Normal, nu suport parul acolo deloc

| Sofer a răspuns:

E jenant ca băiat sa ții pădurea în chiloți.

| Crackman a răspuns:

Eu mă rad cu mașina de tuns și o pun la loc în frizerie

| NotNamed a răspuns:

Nu pentru ca imi e lene si nici nu am activitate sexuala sa zici ca ii intra par in gura cand mi-o suje.

| Violleta2022 a răspuns (pentru NotNamed):

Dar de prezervativ nu ai auzit?
Sexul oral este mult mai usor de facut daca il faceti cu prezervative ( puse pe ambele oragan sexuale) si nu ai de ce sa bagi fire de par in gura sau secrteii din penis sau vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa?

| TheGentleman a răspuns:

NU, în niciun caz. Pilozitatea are rolul ei: aceea de a filtra particule de praf, mizerie și o întâlnim pe mai toată suprafața corpului: cap, ochi (sprâncene, gene), nas, față, urechi, cur, sub braț, brațe, piept, picioare etc etc. A nu se confunda însă părul cu curățenia;

Părul din cap este mult mai murdar decât părul axilar sau pubian, fiind mai expus;

observ că doar românii și alți est europeni au acest complex. Vesticii sunt destul de păroși (și am mers mult timp la plajă;

Acum se poartă părul brazilian la pu*ă/ păsărică

Și nu uita, spală des zona, că în caz contrar, miroase

| MValentin a răspuns:

Iubita-mea mi-a dat semn clar ca nu ii plac zonele intime,, paroase,,.
Adica sa fim seriosi nu poti sta ca o maimuta cu par in zona intima si in... f*nd sa faci țurțuri.
Suntem in 2021 si trebuie sa avem o igiena ce e mai presus de tot mai ales cand iti respecți iubita. (pe picioare maini nu m-as epila niciodată)

| DenqOO a răspuns:

Nu

| Anonimboy17year a răspuns:

Da, in general la ocazii speciale dar ma gandesc sa no mai fac..., nu stiu cum o sa dea...

| Iulian567 explică (pentru Anonimboy17year):

Eu m-am epilat o singura data dar nu prea mi-a plăcut și de atunci nu ma mai epilez acolo și sunt destule multumit. Eu te-as sfatui sa nu te mai epilezi dar oricum e alegerea ta.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Iulian567):

Si ce anume a putut sa te nemultumeasca? :/

| Iulian567 explică (pentru DoarBogdan):

Gen când incepea parul sa crească ma intepa și nu știu... ma simțeam nasol

| DoarBogdan a răspuns (pentru Iulian567):

Pai si il luai din nou, nu? thinking
Cand o sa ai un contact sexual, ce o sa faci?

| Iulian567 explică (pentru DoarBogdan):

Sincer, dacă o fata nu ma accepta asa cum sunt și ce decizii iau pentru corpul meu mai bine fără, dacă știi ce zic...

| DoarBogdan a răspuns (pentru Iulian567):

Pai nu este vorba despre asta...
Daca de exemplu ar fi o persoana, sa zicem nu asa de optimista, rea, poate si putin supraponderala, refuza sa faca ceva pentru acest lucru, si merge pe premiza asta, ca daca cineva nu il accepta asa cum este, atunci mai bine fara... ce mai spui? thinking

Dar cum crezi tu, este viata ta pana la urma happy Iti urez bafta! ^_^

| Iulian567 explică (pentru DoarBogdan):

Ok, mersi oricum de comentariu! Peace!

| Paulyka36 a răspuns:

Absolut.E chestie de igiena personala și eu nu suport parul de nicio culoare.Ma epilez la zona intima,pe picioare, mâini, piept, la subraț, cam peste tot.Nu mă prea interesează părerile celorlalți cat eu mă simt bine in pielea mea.Cum zicea cineva mai sus într-un comentariu: cui nu-i place nu se uită.

| marius54321 a răspuns:

Baaa da e ceva normal sa te epilezi in zona intima! Ce ar fi daca am sta si cu parul pe fata! Ba suntem oameni nu maimute!?