| stefyeli a întrebat:

Oameni prostii... daca sunteti prostii

7 răspunsuri:
| BloodyAngel1900 a răspuns:

rolling on the floor femeie esti tare dusa

| HeyScandura a răspuns:

Te distrezi, nu?laughing
Realizezi ca pe un astfel de site nu o sa gasesti pe nimeni...Asa ca mai bine dezlipeste-te de pc[stiu ca e greu... poti sa iei o ranga] si da fuguta fara sa vezi cati baieti gasestitongue

| äπđÿ a răspuns:

Suna a matrimoniale ALO ASTA E TPU nu www.matrimoniale.ro /:)
TPU - Toti Pentru Unu;)
Ceao :*

| SevrajBoy a răspuns:

Sunt eu interesat.
Bagă ID: dă-ţi_foc@yahoo.com
Descriere: 15 ani, dintre care 14 în închisoare, înălţime: 50cm - 2m, ochi albi, brunet cu părul blond, musculos, gigolo italiano vero, 500$ / noapte.
Contacteaza-ma daca vrei sa ne cunoastem.

| Kittynika a răspuns:

@äπđÿ tocmai mi-ai luat-o inainte, vroiam sa-i dau si eu un site de matrimoanialelaughing
Dar totusi are si o scuza ca pe aici majoritatea "populatiei"sunt copii de varsta ei, si chiar mai mici.

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyAngel1900 a răspuns:

Proasta esti tu virgina inganfata, facuta cu sida la nastere