| stefania_7767 a întrebat:

Observ ca toata lumea in ziua de azi se uita la o fata dupa fizic iar baietii sunt si mai pretentiosi...nu blonda nu inalta nu stiutu ce

Eu sunt km slabuta [parerea mea] am 52 de kg si 1.68...sunt blonda cu ochi caprui happy! Ce parere aveti?
Se spune ca haina nu face pe om... dar acum daca esti imbracat aiurea toti se uita ciudat la tine.
Am fost foarte complexata din cauza kgamelor. dar acum sunt oarecum multumita de cum arat.
Ce preferati [baieti] 52 de kg si 1.68 blonda sau 64 kg 1.65 si bruneta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eh eu prefer 1.80 si bruneta si la complexiune corp sa fie de vreo 50 kg oricum visam prea mult la ce vrem.

| alexutza003 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa gandesti asa intr-adevar multi baieti din ziua de astazi se uita mai intai la fata la corp apoi la caracter, dar crede-ma ca, caracterul conteaza cel mai mult poti sa fi tu frumoasa frumoaselor dar daca esti o nesuferita nu te va place nimeni(nu vb de tine vb in general) si fiecare baiat are gusturile lui nu ii poti pune pe toti in aceiasi oala pentru ca fiecare gandeste diferit uni gandesc cu creierul alti cu capul

| herbalist a răspuns:

Nu stiu eu unul te gasesc atragatoare din descrierea ta si imi pari "inscrisa" in standardul meu dar bine ca acum trebuie sa te si vad ca sa ma conving mai bine dar din punctul meu de vedere esti okwinking

| Liviu a răspuns:

Eu vreau o fata cu cap nu cu corphappy
(bine si putin corp dar mai mult capbig grin)
Vorba aia unde nu e cap e vai de picioarewinking