| Demiii a întrebat:

Pai unu imi spune sa il descriu si daca il descriu ziceti de ce il descriu? pai asa lamuritiva v-am spus cate ceva despre el ca sa puteti sa ma ajutati daca nu asta e

2 răspunsuri:
| Coconut a răspuns:

Pai pune intrebarea toata deodata. adica si descire-l si spune ce vrei sa afli. Oricum eu am inteles. Baietii nu iti arata clar ca te plac, uneori se comporta cu tine asa pentur ca nuvor sa te raneasca, alteori pentru ca te plac alteori pentru ca asa sunt ei. Dar trebuie sa vezi cum se comporta si cu celelalte fete. Dacae genul de baiat care sa nu faca misto, poti sa ii spui clar ca il simpatizezi, dar mai bine mai asteapta ca sa et asiguri de faptul ca nu te va rani. De asemenea, fa-l sa inteleaga ca il placi. Prinsimpel gesturi, miscari atingeri, surasuri, privirihappy. Succes:*

Răspuns utilizator avertizat