| rucsy a întrebat:

Pe cine sa imi aleg ca idol dintre:Ashley Tisdale; Demi Lovato; Miley Cyrus; Brenda Song;

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine pe Ashley Tisdale pentru e de treaba si e si dragutzza:p!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Brenda Song e sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley tisdale si eu am fost un fann foarte mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aura eu zic sa o alegi pe miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brenda song! clar! eu am id-ul eutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley e cam nebuna dar eu o ascult melodia Can'y be tamed e cam prostuta ma rog nu trebuie sa ai un idol Bunul Dumnezeu este pe cel care trebuie sa il asculti mama mea este profesoara de Religie...si ma invata adica nici un om nu poate sa nu faca pe unu prost sau sa nu face un lucru care i-a cerut un parinte sau un bunic mai bine pe nimeni happy lasale ca ele sunt dive asley e draguta brenda e chinezoica demi e frumusica miley e o nebuna scuze dar mai bine pe nimeni.Pa Pa! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley e cam nebuna dar eu o ascult melodia Can'y be tamed e cam prostuta ma rog nu trebuie sa ai un idol Bunul Dumnezeu este pe cel care trebuie sa il asculti mama mea este profesoara de Religie...si ma invata adika nici un om nu poate sa nu faca pe unu prost sau sa nu face un lucru care i-a cerut un parinte sau un bunic mai bine pe nimeni happy lasale ca ele sunt dive asley e dragutza brenda e chinezoica demi e frumusica miley e o nebuna scz dar mai bine pe nimeni.Pa Pa ! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau le-asi alege pe toate, dar mi se pare mai tare brenda song.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Elvis Presley...laughing

| felisbalan a răspuns:

Uite eu zic mai bine sa vezi filmele vedetelor, dar idolul meu este Brenda Song a jucat foarte bine in,, zack si cody" si e tare draguta, al doilea la rand cred ca e Ashley Tisdale.

| coolangel a răspuns:

PE BIll KAulitz din TOKIO HOTEL. dar din cei scrisi de tine - Miley Cyrus