| ramonik_7005 a întrebat:

Pentru cei care aveti cartela Frog de la COSMOTE...am cumparat frog de la germanos si nu imi merge youtube adica nu porneste videoclipul, alte site-uri imi merg...(Telefon utilizat: Samsung GT-S5230)
Stie cineva de ce nu merge?

2 răspunsuri:
| Cartele a răspuns:

Filmele consuma mult trafic fata de site-uri Incearca sa il lasi mai mult timp sa se incarce
Mai multe informatii si reincarcare electronica puteti gasi la www.Cartele-Telefon.net

| ramonik_7005 explică:

Nu merge... imi zice se conecteaza si p urma nereusit... si am incercat de pe mai multe telefoane (LG optimus one, Nokia 5230) si trafic am 250mb