| GinaVreaMulteFundite a întrebat:

Plz plz ziceti-mi jocuri multyplayer download pentru fete si baieti sa faci totul ca in viata normala te indragostesti poti sa saruti gatesti plimbi etc... plss! funda + vot inteligent amuzant folositor!

Răspuns Câştigător
| ravanoos a răspuns:

Multiplayer nu exista.Este 3d ff bun unde poti face de toate(manca dormii,cumpara,lucra, naste, construii si tot ce ai mai scris)este ca in realitate se numeste sims 2(destul de bun)sims3 ff bun numai e mare si la amandoua iti trebuie cod sa bagi la instalare