| RrreeallTtiiMee a întrebat:

Prescurtari de la numele Rebecca sau Andreea? Cele mai bune primesc fundita si celelalte vot!

Răspuns Câştigător
| rocs_8080 a răspuns:

-rebe
-reby
-deea
-dee
-beca
-andy
-deedee
-bekky
-ada
-andra
-reea
-rebekk

15 răspunsuri:
| bunny112 a răspuns:

Deea,reby,deyu,byca. happy

| ExTaZy a răspuns:

Beca sau Ada laughing

| MeGustaaa a răspuns:

Bekky,bee,Drew,-Andi
-Dede
-Ade
-Andre

| Aura_6678 a răspuns:

Rbc rbcc deea reb rebe reby

| Vasilina a răspuns:

Rebecca-rebby,becky,becka
andreea-deea,dee',andre,deyutza,reea cam atat imi vine acum in mintebig grin

| bump a răspuns:

ANDREEA-deea,deutza,andy,dede,andre,andreyutza,andutza,. REBECA-rebe,reby, rebecutz', ...hmm,,,cam atat stiu

| FucktheSystem a răspuns:

Ecca
Deea
Dede
Beca
Rebe
Adri
Andre
Uca
Andreuca

| blondaa_2641 a răspuns:

Rebeca : Reb, Reby, Rebe, Becky, Beca, Rebu, Rebek, Rebkbatting eyelashes
Andreea: Deea, Adree, Ande, Anda, Dreea, Andeea :X Sper ca ti-am fost de ajutorbatting eyelashes Am prietene pe aceste nume si astea sunt prescurtarile folosite. Fundita?:* Merci si eu :X pup

| Bublles a răspuns:

Andree.deea.becca.ecca.rebbe:X.

| Issa_3404 a răspuns:

Rebe
Becka
Becky
Deea
Didi
Andre
Dede
And
Adee
Ada

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Deea, Dedea, Ada, Andreyutza, Drew...
Rebe, Beca, Bekke...

| mihaela31 a răspuns:

Pai pentru Rebecca-Rebe,Becca,Becky, si pentru Andreea-Andrusca, Ditza(asa ii zic surorii mele mai mici)happy

| pinky_2278 a răspuns:

Buna ReBeCuTzA:*.Pe mine ma cheama andreea si chiar daca ma cheama asa nu prea stiu ce prescurtari as putea face dar din rebecca ar putea fi:Rebe, Rebec, Becca.Papa:*:*:*

| RrreeallTtiiMee explică:

Va multumesc mult! PwP

| tranquilaaa a răspuns:

Deeyutza beca reby rebe ca atat