| ParaPaul2006 a întrebat:

Ramnicu Valcea - este noul Hackerville.
Stiai ca orasul este o amenintare online la nivel mondial?
Read more: http://www.cecacat.com/2011/02/ramnicu-valcea-hackervill e-ul-romanesc.html

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Da, stiam.Acum cativa ani, prin 2000-2004 cam asa in Valcea au tot fost niste cursuri de informatica, ce isi aveau loc cam in tot judetul, in unele scoli si licee, din cadrul unui proiect.Cursurile au prins atat de bine unora incat si-au dezvoltat calumea abilitatile in acest domeniu si uite asa ajunge Valcea ``Hackerville``-cum ii ziceti voi