| 愛日本 a întrebat:

Repedeee (funda)Cum imi fac un blog propriu? si unde? plss help

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Aici iti poti face blog propriu:
www.blogspot.com

| Ioana_5955 a răspuns:

Blog poti sa iti faci pe wordpress sau pe blogspot, completezi un formular (numele blogului, adresa blogului, adresa de email de pe care vei intra pe blog...) si gata.:dFunfda

| CybeRAthlete a răspuns:

Www.blogspot.com. urmeaza'le instructiunile.
bafta

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Pe www.blogger.com sau wordpress. Baftă!

pa, pa.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai poti sa folosesti www.blogspot.com sau www.wordpress.com
Eu am folostit www.blogspot.com dureaza numai cateva minute si este gratis. Pe www.wordpress.com e tot gratis si dureaza mai mult si e mai complicat. Dar oricum amandoua sunt bune! Succes!

| BogdanQx a răspuns:

Ms mult pentru sfaturi acum am propriul blog.http:/Angel.World.ro

| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro !
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!