| OnlyShit a întrebat:

S. o. s baaaaaa ziceti-mi si mie niste nick cs nu mai am idei

Răspuns Câştigător
| Andreea114820 a răspuns:

Alexx, alex smecherul, boss alex

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Eu aveam clan =) deci iti zic cu trademark (TM):
BuBuruZaConstipata
LibeLULArOtatiVa
PaianjenSaltareTZ
GandacuMecaniC
CalugaritZaTromBonista
si la DotA aceeasi 5=)

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

JeLeu | nO.sTrEEs112 dar cu u mare de la jeleu pentru ca nu ma lasa site-u sa scriu asa mult cu litera mare...

| OnlyShit explică:

Fundita cum fam promis big grin

| alin221221 a răspuns:

Baastraight face da-mi mie vot si iti zic eu niste nume smechere raustraight face fii atent,,, P!@Ye'R, Traficant.de.pufarine ::::::: Dau.de.cazi.pe.sus,Ion.cu.vaca,MaGniFiK,KoKaiNe, UrSu.BeRRy, AgEnTul.Fish...sper ca ti-am fost de ajutorwinking