| dajhnsfaouafs a întrebat:

Sal.Stie cineva unde sta tutu adrian? adica stiu ca sta in focsani, dar unde in ce cartier sau pe langa ce? (dau funda)!

9 răspunsuri:
| DaveBatista a răspuns:

Buna! Il ador pe Tutu Adrian...si eu as vrea sa stiu.

| ascovit a răspuns:

De ce? Ai vrea sa-i faci o vizita?batting eyelashes Sincera sa fiu nu stiu, si inca ceva, zilele astea nu ai sa il gasesti acasa.

| dajhnsfaouafs explică:

Nuu!laughing ne cunoastem, dar nu vrea sa imi spuna unde sta

| ascovit a răspuns:

Atunci ai putea sa imi dai si mie ptrintr-un mesaj pe TPU id lui. dar fara vrajeala? puppy dog eyes

| dajhnsfaouafs explică:

Sigur,dar nu se poate ca are prea multi prieteni este b.boy_shean dar nu merge are prea multi prieteni

| anypitufina a răspuns:

Ahahaha ce intrebare! Io stiu pe unde sta dar...gandeste-te ca daca afla toti acum.dau navala la el la bloc! In orice caz intr-o zona destul de populata:p

| Maryanoo a răspuns:

laughing Tare Asta! Vrei sa stii cam multe! Sta in bloc cu fosta mea prietena big grin! Dar nu spun! big grin Iar id de mess nu are! oricum se muta in Bucuresti! Sa il sustineti in continuare! E un baiat de treaba si merita succesul de care se bucura!

| Lion97 a răspuns:

Hmm intamplator am in clasa la mine o fata care e ruda cu adrian tutu da nici ea nu mi-a zis unde stalaughing

| crsmadalina95 a răspuns:

Adrian Tutu statea, inainte sa se mute in Bucuresti, pe langa Piata.