| anonim_4396 a întrebat:

Sall...Ma puteti ajuta cu cateva intrebari pentru oracol?
cele mai faine primeste funda + vot :*:*
multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Dariapm a răspuns:

Buna :X
1.Cuvant de inceput!
2. Cum te numesti?
3. Cati ani ai?
4. In ce zodie esti?
5. Unde inveti?
6. Ce mancare iti place?
7. Ce bauturi iti plac?
8. Unde ai vrea sa-ti petreci vacanta?
9. Cine e cel/cea mai bun/buna prieten/prietena al/a tau/ta?
10. Ai prieten(a)? Daca da cum il(o) cheama?
11. Cand te-ai sarutat prima data?
12. Ce hobby-uri ai?
13. Ce materii de la scoala iti plac cel mai mult?
14. Care este animalul tau preferat?
15. Care este culoarea ta preferata?
16. Ce muzica asculti?
17. Care este melodia ta preferata?
18. Care e artistul/formatia preferata(a)?
19. Care este sportul preferat?
20. Ce gen de filme iti plac?
21. Care este filmul tau preferat?
22. Care e actorul preferat?
23. Care e ultima carte citita?
24. Ce vrei sa te faci cand devii mare?
25. Care e cea mai mare dorinta a ta?
26. Crezi in Mos Craciun?
27. Te poti descrie in 3 cuvinte?
28. Esti multumit de ceea ce esti?
29. Cum te intelegi cu parintii?
30. De ce te temi cel mai tare?
31. Pe cine ai vrea sa cunosti mai bine?
32. Ce parere ai despre mine?
33. Ma suporti smug?
34. Semnaturalove struck
35. Data complecatarii.
36. Palove struck

Si gatalove struck... Sper sa iti placalove struck

2 răspunsuri:
| No a răspuns:

1. Numele tau
2. Cati ani ai?
3. Id de mess
4. Culoarea ochilor, parului
5. Ai iubit/a?
6. Ai secrete?
7. Semnatura
8. De cine iti place si de cine sti indragostit/a?
9. Nr de tel
10. Mancarea preferata
11. Lasa o amintire

| CandyTetris a răspuns:

Le pun sub forma de idei, le formulezi tu ca intrebari.Am sa incerc sa nu repet ce s-a mai scrishappy.
Ultima oara cand ai ajutat pe cineva.Ultimul cadou dat. Ultimul cadou primit. Ultima carte citita.Cea mai recenta amintire.3 trupe din playlist(sau 3 trupe favorite).3 melodii favorite.O personalitate pe care o respecti(de ce).O vedeta pe care vrei sa o vezi moarta(de ce). Profesorul preferat.Un profesor care ar trebui concediat(de ce).Gen/genuri de muzica.Domeniu de interes/materia preferata.Ai vreun talent? Culoarea predominanta din garderoba.Cate tricouri & bluze ai aproximativ? Ai vreo colectie(cate item-uri numara colectia)? Ce culoare are covorul din camera ta.Cum ai vrea sa te cheme? Cum sa il cheme pe sotul tau? Cati copii vei avea? Cum ii va chema? Primul sarut(cand, unde, cine).Ce placa video ai(intrebare incuietoarehappy )? Temeri.Atractii.Stii sa gatesti? Cea mai reusita mancare.Cel mai traznit obiect din camera.Cel mai necesar obiect din camera.Ce porti? Culoarea lenjeriei la momentul dat/culoarea sosetelor.Ai terminat vreodata un puzzle(cate piese)? Cel mai mare succes.Cel mai mare vis/scop.Cel mai marcant/memorabil vis(din somn). Marca telefonului.Cate apeluri primesti & dai pe zi? Cate mesaje dai pe zi? Cat de des intrii pe messenger? Cate ore stai la calculator? Actor preferat.Actrita preferata.Film preferat.Serial preferat.Animatie(desen animat) preferat.Cam atat.Hope I helped.happy