| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a întrebat:

Sall, o intrebare simpla: bani castigati in pungile de chio chips sunt reali?(face si reclama cu asa ceva)... dar eu am castigat acum 2 zile 5 lei in ea sunt abalati intr-o folie de plastic si nu mia primit aproape nici un magazin zice ca sunt falsi chiar sunt?

2 răspunsuri:
| ovy777 a răspuns:

Nu sunt falsi, scoatei din folie ca aia e de protectie. Sper ca te-am ajutat.Si eu am luat 10 lei m-am dus la magazin si mi-a zis ca's falsi.Iam scos din folie si ia primit.Mult noroc.

| Biiiiiia a răspuns:

Buna.
Scoate-i din folie doar nu te duci cu ei ambalatirolling on the floor.Si eu am castigat si i-au primit la magazinhappy.