| brunetteee a întrebat:

Sall TPU! am si eu o nelamurire :D! credeti ca ar merge urm. combinatie? blugi cu tur si blanita ceva in genu ( numai ca a mea este pe negru ) http://www.totulpentrucopii.ro/media/catalog/product/cac he/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/v/e/vesta_bl ana_ivory_copii_fete_site_vanillacolours_1.jpg

si cam cu ce ar merge sa ma incalt :-?

mersi.

5 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Nu este bun linkul'.si m'ai facut curioasa :-s...

| AnduZy a răspuns:

Da.e ok.
Ia-ti niste Skateri, Adidasi sau sandale.

| brunetteee explică:

Http://www.totulpentrucopii.ro/media/catalog/product/cac he/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/v/e/vesta_bl ana_ivory_copii_fete_site_vanillacolours_1.jpg asta e linkul, scuze :)))

| brunetteee explică:

Nu merge, nst c are :-

| pwp a răspuns:

Nu merge link-ul sad