| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, eu vreau sa devin vlogger si nu stiu ce nume sa imi pun la canal vreau si eu niste nume pentru Vloggari (pentru numele Calinescu Stefan)

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce vrei sa devii vlogger ca sa ajungi de rasul internetului?
Dar, meh, foloseste-ti numele real.

| Wøodenpints a răspuns:

Vrei să devii vlogăr, adică să îți filmezi mufa în timp ce dai din gură în fața camerei. Deci implicit ai nevoie de imaginație ca să poți scoate chestii interesante pe gură.
Iar pe tine nu te duce capul nici cât să-ți alegi un nume. Te-ai blocat la primul pas. E ca și cum ai zice că vrei să devii pilor de curse, dar nu știi cum se pornește o mașină.
Ar fi inutil să ocupi degeaba spațiu pe youtube cu căcaturile tale neinteresante pe care vrei să le filmezi.
Cu o așă imaginație, sigur nu dai cu piciorul la o frumoasă carieră de lucrător la drumuri și poduri?

| gabriel87000 a răspuns:

Da e o prostie asta unu la mana daca nu sti sa-ti alegi un nume da pai cand ai sa faci video ca sa le postezi pe youtube tot asa ai sa faci ce video sa pun, ce sa zic, etc apucate de altceva atunci. 2 la mana ai nevoie si de multe vizualizari ca sa faci bani

| T0T a răspuns:

"Sobolan"