| jeffhardy_5050 a întrebat:

Am jucat un metin 2 care se numea:www.metin35.com dar eu vreau un servar privat de metin 2 si nu stiu unde pot sa gasesc si eu!:(( Va rog daca stiti sa ma ajutati si pe mine!

634 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.AspireMt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.metin4you.com/ (iti faci cont sil downloadezi de aici){este cel mai nou server privat de metin}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.blacknight-mt2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.metn2gx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane poti juca (metin2gx.ro,Thep0wermt2,blacknightmt2.eu) si multe altele big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ia site-ul asta si vezi daca iti place http://ilegalmt2.webs.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blacknight mt2 tp 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2gx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma scrie metin2 toap 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate daca vrei sa joci un privat smecher intra pe www.longju3.us crede-ma este cel mai smecher
desriere:
e un metin care cere doar vointa pentru ca te poti plictisi in 2 saptamani
cum sa iti cumperi lucruri de pe forum:
deci stiti normal ca trebuie monede dragon, evident si aici trebuie dar sa va spun un secret:va da 2000000 de monede dragon de la inceput intri pe site te loghezi dai la item shop si iti iei ce vrei
la item shop gasesti urmatoarele:
toate armele de la lvl 1-96 +9; king; armurile de la lvl 1-70 +9; toate coifurile, scururile, papucii, bratarile, cerceii, colierele de la lvl 1-86 +9; gasesti si perle de toate felurile si scoici. apoi ca sa luati itemele cumparate va duceti la depozit(itemele nu va apar direct in inventarul vostru!) apoi dati pe a-3-a optiune si puneti 6 de 0(aceasta este parola de inceput) apoi luati ce ati cumparat si le bagati in inventar. skillurile p le faci in 2ore maxim(depinde de voi) lvl 86 facetiin3 zile maxim(depinde de voi) in rest va distrati singuri bft la joc;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 tim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fun mt2 beta mt2 black nightmt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall jeff! esti fan lu jeff? si eu! si id meu de mess e JEFFHARDYS! despre metin 2 privat incearca METIN 2 TIM! e tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2gx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metinp.uv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu
scrie pe google metin2 tim si o sa gasestiwinking mi-a facut placere sa te ajut tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie metin2tim ii sv privat romanesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.empiremt2.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma daca vreti sa jucati cu adevarat metin lasatzi prostiile cu sv private

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bamboo mt 2 empire mt 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu scrie metin2 private server sau gx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.Metin2Tim.ro, www.metin2gx.ro sunt server private. Nu am jucat gx, dar din proprie experienta nu iti recomand tim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti metin2 timp e calumea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba astia habar nau server private malaughing uite aiic:Nova mt2.eu,DarkZonemt2.eu,MerciaMT2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Betamt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mt2gx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2tim e un *** de joc. Am vreo 2 caractere blocate in teleporter si 1 in centru, iar cand vrei sa intri in joc primesti eroare de conectare la server (asta se intampla cel mai des cand esti dat afara), ai lag imens(de asta se si blocheaza caracterele), iar la GM nu incerca sa apelezi ca nu te baga in seama chiar daca e on, limbajul e foarte diferit fata de ro(de ex:armura de 66-ninja se numeste ''otel de ninja"). E si o parte buna ca poti creste repede, de ex eu am un caracter de lv 81 cu otel+9 si nimfa+9...pacat ca e si asta blocat. In concluzie nu se merita sa iti faci cont pe tim. Din 1 ora de jucat pe tim: 40min astepti sa te conectezi si 5 min joci, iar inca 15 min stai sa te conectezi din nou dupa ce esti dat afara... si pana la urma renunti si te lasi. Sfatul meu:JUCATI PE RO!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am raspuns da am intrebare tu chiar esti jeffhurdy?