| Inkheart a întrebat:

Salut, are cineva Jordan 4 Glow in the dark? Cum sunt pe intuneric, arata bine, sau ati prefera Jordan 3?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer editia asta limitata de la air jordan 4 glow in the dark am vazut o pereche al un vecin care aduca adidasi din Germania si sunt foarte misto noaptea trecuta cand cobora scarile ma uitam la boul la poarta noua la talpa ca nu mi-o mai vazut neamu decat pe net sunt foarte ok adidasii tii recomand mi-a spus ca sunt foarte cofortabili fi foarte usori