| spidy a întrebat:

Salut, cum pot lipi niste poze? ce program ar trebui sa folosesc? exemplu:am 4 poze separate si vreau sa le pun pe toate intr-o singura poza.cum fac asta? funda...

6 răspunsuri:
| mariamar1997 a răspuns:

Cu photo shop, photo scape. ai acolo colaj si dai acolo si iti alegi cum vrei sa le pui

| RoxxuInna a răspuns:

Cu photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In photoscape sau in pizap:X funda? pls:*

| Alecssa a răspuns:

Photoscape

| anonimaaa_1370 a răspuns:

Heii.incearca photoscape big hug Sper ca te-am ajutat. Numai bine laughing big hug :*

| Ally99 a răspuns:

Eu am photo scape si merge nu numai sa lipesti poze,poti sa le si decupezi, sa le editezi, poti sa faci ce vrei. Funda?