| KUBY78 a întrebat:

Salut dati-mi si mie un site unde pot vesea romani au talent in direct ca televizoru e ocupat funda dau da rapid si in direct funddda vi vot.

2 răspunsuri:
| alecsasweet a răspuns:

Intra pe tv online. e bun. il mai folosesc si eu din cand in cand big grin
dar trebuie sa instalezi pluginul si nu iti da voie sa il deschizi din google chrome sau mozila, doar din internet explorer big grin sper ca te-am ajutat. funda?

| RuxiLysm a răspuns:

Te roti uita si in leruare pe romaniautalent.ro sau poti sa te uiti la televizot sau romanii au talent nu ii in direct tongue acum 5 luni or fost preselectile...