| cristyan003 a întrebat:

din cerintele minime de sistem ale unui joc :
1 gb rami... e posibil sa imi mearga daca am doar 768?
am mai jucat si alte jocuri care cereau tot 1gb rami... dar ma intereseaza sa stiu daca sa cer niste DVD-uri de la cineva...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ei asigura ca de exemplu la maxim 1 gb de rami jocul poate rula in conditii optime daca ai mai putin de 1 gb de rami deja jocu va rula un pic mai nasol cu cat ai mai scazute resursele pc-ului tau fata de cerintele lor cu atat jocu va merge mai prost sau va da o eroare precum ca ai putine resurse. Eu zic ca la 768 mb rami ar trebui sa mearga cat de cat in conditii bunicele.