| Anee_1925 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti vreun sait deunde pot lua statusuri sau chiar puteti sa-mi dati exemple, dau funda!"

Răspuns Câştigător
| Floriii a răspuns:

Stop dreaming and move back to reality.happy

wake UP girl! traiesti in vise!

Trebuie sa fie un om care s`o iubesca doar pe ea *Fata aceea aliantata de multi...* day dreaming!"

Când spui 'Te iubesc' asa sa fie

i live my life [maxim am spus love struck ]

Give me your best smile!love struck:*:*happyhappy!

Dispari din gândul meu, te rog, pleacă...

iti place la nebunie cand bat apropouri ca te iubesc!

Nu ma suporta lumeaabatting eyelashes.OK.super taree:X

O simpla melodie, un sentiment placut love struck`

I love you more than I did before.

"Iubeste ´... Uita talk to the hand Iarta dar´ Nki odata talk to the hand Totul happy!"

•[Stau în acelaşi pat. In care nOiii =x Impreună făceam păcate!] =D.•

.• Stiie biine ce vrea! =x si pe tiine te.a aranJat deja!~xD

rOz e culOarea ce`O pOrt;> rOz a fost primul` meu` tuOrt.

te-am dat pe spate cu al mew stiiil de copil teriiibil

Decat sa le dau satiiisfactie. CelOr ce vor sa ma vada cazand! Mai bine. ma daram siingura =]] Sh`o sa cad razand! =]

viata`!

~ Biine, te voi Lasa cu ea! Dar, pe miiine m.aii piierdut deja!

Nu arunc cuviiinte inaiiinte;] Ca lucruri ce se siiimt :] Nu` se spOn prin cuviiinte`!•

Non stop mana de mana...¦

. pentru` miine esti heroina! =x dar nu ma omori! =]] ca nu.s dependenta! =p

• intelege ca nu vreau 0 relatiie doar de 0 vara`! xD ca inima nu.mi bate doar cand e frumos afara`! =x

~ Mi.as dori sa fim Odata nOi dOi! nOi dOi cu nOi! nOi dOi in dOi! Si tot asa apoi!

Arunca si tu putiiin pamant cand O sa mOr. Siii prefate macar ca O sa iti fiiie dor"

eii se prefac ca ne iubesc iar noi ne prefacem ca ii credem! =x

si imi sp0neai ca s0nt c0piilar0asa!; x atunci:iarta.ma dar nu s0nt pregatiita pentru 0 relatiie seri0asa!=x

RisCa si viSeaza!

Se vede in ochii ei ca doar la el se gandeste :]

Te rog sa zambesti si sa-ti amintesti ca fluturii traiesc doar o zi pe pamant...; x

Azi ploua... Cu iubire!

FundiSsă big grin`love struck

3 răspunsuri:
| TheRares99 a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/ si unul:,, La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la-nceput:D : ***=pana la magazin, DND=deranjeaza n-ai decat Sper sa-ti placa

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Http://statusuri-ema.blogspot.com/

Te v-oi iubi si atunci cand marile vor seca… Te v-oi iubi si atunci cand stancile se v-or topi… Te v-oi iubi si atunci cand scurs nisipul vietii va fi! "

IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul… "

" Eu ti am alergat prin vene, ti-am suflat cu dor prin gene, eu ti am upgradat sarutul, ti-am iubit necunoscutul, am fost zmeul tau mereu, sa ma tii in vant nu-i greu, n-ai stiut sa tragi de sfori, am cazut de mii de ori… "

Memories: 700 great times, 600 laughs, 500 smiles, 400 great memories, 300 jokes, 200 great times, 100 secrets, 1 reason :X "