| adrian_9162 a întrebat:

Salut sunt adrian si am 16 ani, penisul meu cand este in erectie ajunge la 15-16 cm si grosime-3-4 cm, ma intreb daca o sa mai creasca, si cat de mult, va rog sa imi raspundeti si mie la intrebare, va multumesc

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

De crescut, o sa-ti mai cresca!
cat? nu stiu! asta depinde, cred, de fiecare!
dar...la 16 ani, 16 cm ...nu-i rau deloc!

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut san horia si am 12 ani, penisul meu cand este inputere ajunge la 11-12 cm si grosime 3-4 cm, ma intrebare cat o sa mai creascaastep raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensei andrei...eu am nasul de 5. 5 cmlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste pane la 21 cm cam asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti sunt si eu curios am 14 ani si penisu de 14. 7 cm (sculat) e normal? si mai ales cum pot sal mai ingros ca e cam subtire sad