| A_2738 a întrebat:

am si eu o dilema... a fost cineva in tabara scolara in statiunea Durau din Muntii Ceahlau? Daca da, atunci as dori mai multe informatii:unde ati fost cazati si cum sunt conditiile.Multumesc mult!

1 răspuns:
| zuzulik_1907 a răspuns:

Eu am fost acum 3 ani in o tabara la Durau si am fost cazati la pensiune numai ca erau multe cabane cu 3 etaje si sala de masa... terenuri de fotbal.acum eu nu stui daca e tot aceea se chema tabara ARTED daca este aceasta inseamna ca te vei distra pe cinste si langa tabara este o discoteca te vei duce si acolo acum sper sa mergi in acea tabara...si nu in alta.