| albertoy21 a întrebat:

care este mai frumos jocul din toate punctele de vedere cabal sau metin2 mai intai vreau sa va uitati atenti si apoi sa spuneti eu zic (cabal) voi?

Răspuns Câştigător
| virusz a răspuns:

Am sa iti explic cum sta treaba mai pe scurt!

Metin2 este un joc cam mediocru si totodata unul simplu si atractiv. Jucatorii cu care se lauda Metinul sunt de 2 feluri:
1- c varste intre 11-15 ani care habar nu au sa joace
2- peste 30 ani care nu au ce face si mai si doneaza o caciula de bani
Daca ar fi sa comparam metin2 cu cabal nu am putea.Dc? Deloc!
Pur si simplu metinul este un joc limitat cu 5 skill-uri de caracter si SINGURUL MMORPG care cere iteme la upgrade sa numai zic de questuri cate 1 poate 2 pe lvl.
Cabal un joc de 10 mai mare la toate categoriile mape,skill-uri(de oridinul zecilor si difera la fiecare clasa),nr de caractere+clase,questuri structurate,grafica, gameplay, nu iti da impresia de monotonie s.m.d.

Sper ca te-am lamurit

6 răspunsuri:
| BellyGiggling a răspuns:

Metin2

| VirusS97 a răspuns:

Salut! Despre Metin2.
Mie unul imi place metin2, nu pot sa zic ca sunt obsedat, dar imi place. Toata lumea imi spune ca jocul este naspha, configuratia este proasta, etc. Dar eu zic ca metin2 este un joc mai apropiat de realitate decat cabal, WoW, 4story etc. Sper ca te-am ajutat!

| 77789 a răspuns:

Pai sincer dupa mine este metin2 pentru ca cabal are virusi

| Ktl a răspuns:

Hei. happy

O mare parte a prietenilor mei sunt pasionaţi de cabal. xD
Darr. părerea mea e - metinul.
Am încercat să joc şi cabal, dar eram deja obişnuită cu metinul, deci mi s-a părut foarte ciudat. şi greu. :]]

Baftă! happy

| BomBonika_9617 a răspuns:

Metin2 e cel mai fain love struck nu te prosti sa joci cabal ca si fratemiu joaca si e penal rauhee hee

| alex1234_3512 a răspuns:

eu zic metin 2 gx