| anonim_4396 a întrebat:

Cine Poate Sa Doneze Pentru O Familie Nevoiasa, Saraca, Care Parcurge 3 Kilometri Prin Padure Pe Jos Pentru A Ajunge La Scoala! Nu Au Lumina, Locuiesc Intr-o Cabana!
Ajutatii Cu 1 Euro Sau Mai Mult! Cum Va Tine Inima!
Transfer Credit La 0758861642. Au Fost Stransi 547 Euro Pana Azi. Doneaza Si Tu! Ti Se Va Scrie In Cer!

2 răspunsuri:
| uMarian_1968 a răspuns:

Salut, am si eu o intrebare! Cu ce ar ajuta creditul pe telefon o familie nevoiasa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Credit-ul pe telefon ajunge la Orange Sponsor oficial si va fi schimbat in Lei (RON)