| Lolipoli123 a întrebat:

Poate sa ma ajute cineva? Eu sunt din alta localitate si vreau sa ma duc la liceul artistic"Victor brauner " din piatra neamt si am multi km de facut naveta ma intrebam daca la caminele altor licee te primesc sa stai acolo?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu cineva de acolo. O situatie similara a fost cu o colega de liceu care s-a putut caza intr-un camin care apartinea unui alt liceu fata de cel la care era inscrisa.

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Căminul liceului e făcut doar pentru elevii acelui liceu.